SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

APMĀCĪBAS | Jaunieši apgūst zaļi domājošu iniciatīvu organizēšanas pamatus

“Greenminded” mācību moduļa apmācītāji ir nodevuši savas zināšanas pasākumā jauniešu centrā “Bambuss” un to rezultātā jaunieši devušies vidi izzinošā foto-pastaigā gar jūras krastu.

Šī projekta ietvaros tika radīts apmācību modulis un to papildinoša rokasgrāmata, kā arī tiešsaistes Moodle kurss. Lai testētu to ietekmi, tika apmācīti virkne treneru, kas klātienes apmācībās šī gada 2.martā zaļi domājošas aktivitātes mācīja organizēt jauniešiem.

Apmācību rezultātā dalībnieki ieplānoja organizēt izbraukumu dabā kopā ar BaM-Foto kluba biedriem, lai uzņemtu foto dabā un  apzinātu vides ilgstējas izaicinājumus, kā arī realitāti Rīgas jūras līcī, un diskutētu par tās nozīmi un darbībām, kā katrs personīgi var ietekmēt un veicināt vides ilgstpēju.

Šis materiāls ir daļa no projekta “Green Minded”, kuru finansē Nordplus programma “Nordplus Adult”, projekta identifikācijas nr. NPAD-2021/10159. Tikai raksta autors ir atbildīgs par tajā iekļauto saturu, un Dānijas augstākās izglītības un zinātnes aģentūra – programmas Nordplus Adult administratore, nenes atbildību par šeit atspoguļoto informāciju.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.