SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

PASĀKUMS | Aicinām pieteikties prezentācijai par tiešsaistes izlaušanās istabām

16.martā LKA Nacionālās filmu skolas telpās norisināsies pasākums – praktiska darbnīca “Spēļošana un digitālie mācību rīki radošajām industrijām” par inovatīviem rīkiem un pieejām zināšanu un prasmju celšanai. Aicinām pieteikties radošo industriju un NVO pārstāvjus šajā anketā līdz 15.martam. Dalībnieku skaits telpu ietilpības dēļ ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties pēc iespējas laicīgāk.

Pasākuma laikā tiks iepazīstināts ar tiešsaistes izlaušanās istabu konceptu, kā arī būs iespēja praktiski iemēģināt roku projektā CO-ART sagatavoto istabu risināšanā. Plašāku skatījumu uz digitālajiem rīkiem radošajās industrijās sniegs Riga TechGirls un iepazīstinās ar savām aktivitātēm par šo tēmu. Ierodoties uz pasākumu, aicinām līdzi ņemt savu portatīvo datoru vai planšeti – paredzams grupu darbs ar tiešsaistes rīkiem.

Projekta CO-ART ideja radās pandēmijas laikā, kad radošo industriju un kultūras nozares darbinieki īpaši cieta no ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem. Lai ļautu tiem kļūt neatkarīgākiem un attīstītu viņu uzņēmīguma prasmes, projekta autori radīja ideju par inovatīviem tiešsaistes rīkiem kompetenču celšanai. Šādu izlaušanas istabu koncepta pamatā tiek apvienoti spēļošanas elementi un tiešsaistes tehnoloģijas, kas tās padara pieejamas un interesantas daudz plašākam interesentu lokam. Tiem, kas vēlas izmantot šāda veida rīkus apmācību procesā, šajā starptautiskajā projektā radīta arī rokasgrāmata, kas atspoguļo dažādus tiešsaistes izlaušanās istabu aspektus sākot no to izveides un beidzot ar integrēšanu jau iepriekš sagatavotās mācību aktivitātēs.

PAR PASĀKUMU

Laiks: 16.marts 9:00 – 13:00

Norises vieta: LKA Filmu studijas telpas, Elijas 17 

Programma:

9:00 | Iekārtošanās un iepazīšanās
9:15 | Ieskats projektā CO-ART radītajos rezultātos un digitālo rīku potenciālā priekš mācībām
9:30 | Digitālās izlaušanās istabas – iepazīstināšana ar konceptu
9:50 | Grupu darbs – digitālo izlaušanās istabu izmēģināšana
10:50 | Kafijas pauze
11:00 | TechGirls pieredze un prezentācija par digitālajām tehnoloģijām
11:30 | Jautājumi un atbildes
11:40 | Diskusija “Digitālo tehnoloģiju nākotne radošajās industrijās nepieciešamo prasmju apgūšanai”
12:40 | Pasākuma kopsavilkums
13:00 | Noslēgums

PAR PROJEKTU

CO-ART projekta pilnais nosaukums tulkojumā no angļu valodas ir “Izaicinājumos balstīti tiešsaistes rīki digitālo un uzņēmējprasmju attīstīšanai jaunajos radošajos uzņēmējos”. Tā galvenā ideja slēpjas jauno radošo industriju pārstāvju (16-25 gadi) prasmju attīstīšanā ar spēliskošanas metožu palīdzību. Projekta partneri uzskata, ka radošo industriju un kultūras jomās strādājošajiem jauniešiem nepieciešamas tādas zināšanas, prasmes un iemaņas, kas ļaus pilvērtīgi izvērtēt sniegtās iespējas, domāt ētiski un ilgtspējīgi, prast mobilizēt resursus un darboties ar finansēm, spēt tikt galā ar nenoteiktību un riskiem, prast strādāt partnerībā ar citiem, spēt sadarboties digitālā vidē un ievērot tiešsaistes etiķeti, patstāvīgi izstrādāt digitālo saturu un ievērot tās autortiesības un licences, datu drošības un labklājības principus.

CO-ART

Seko līdzi projekta gaitai CO-ART projekta mājaslapā un mūsu Facebook lapā un uzzini vairāk!

Erasmus+

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.  Šis raksts atspoguļo tikai un vienīgi autoru uzskatus, un Eiropas Komisijas nav atbildīga par tajā iekļautās informācija izmantošanu.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.