SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

PĒTĪJUMS | Aicinām piedalīties aptaujā par jauniešiem un sociālo uzņēmejdarbību

Projekta “Socially Agile” ietvaros aicinām aizpildīt anketu par sociālo uzņēmējdarbību. Pētījumā tiks apkopotas atziņas par aspektiem, kas veicina veiksmīgu un ilgtspējīgu sociālās uzņēmējdarbības praksi, kā arī motivē jauniešus uzsākt šādu uzņēmējdarbības veidu.

Dati, galvenokārt, tiks izmantoti, lai izveidotu pārskata dokumentu par jauniešu sociālo uzņēmējdarbību Bulgārijā, Grieķijā, Kiprā, Latvijā un Polijā. Nākamajos posmos SIC un projekta partneri izmantos šos atklājumus, lai izveidotu tiešsaistes kursu par Agile kā metodi sociālās uzņēmējdarbības veicināšanai jauniešu vidū.

Pētījumā aicinām piedalīties jauniešus, kā arī sociālos uzņēmējus – līdz 12.martam aizpildot zemāk norādītās anketas.

Projekta vizītkarte

Darbības laiks: 2022 – 2024

Finansējums no: Erasmus+

Mērķis: Projekts veicina sociālo uzņēmējdarbību 20-35 gadus vecu jauniešu vidū, izmantojot inovatīvu Agile metodiku. Mērķis ir iepazīstināt viņus ar uzņēmējdarbības principiem, radīt izpratni par to, kā īstenot inovatīvu ideju sociālās uzņēmējdarbības jomā, kā arī apmācīt un konsultēt viņus savas sabiedriski nozīmīgās start-up idejas ieviešanai.

Partneri: 

Academy for active youth association / Bulgārija
Institute of Entrepreneurship Development LTD / Kipra
Stowarzyszenie “Baltycki Instytut Spraw Europejskich i Regionalnych” (BISER) / Polija
Found.ation Maker’s Place Private Company / Greece

Erasmus+

Šī publikācija ir sagatavota projekta SociallyAgile Nr.2022-1-BG01-KA220-YOU-000089714 ietvaros. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.