SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

APMĀCĪBAS | Greenminded projekta apmācības Alsungā

Sadarbībā ar biedrību “Liepu ielas radošais kvartāls” Alsungā, “Greenminded” mācību moduļa apmācītāji ir nodevuši savas zināšanas par zaļi domājošu aktivitāšu organizēšanu. Jaunieši ieplānojuši tuvākajos mēnešos organizēt tiešsaistes akciju un filmu vakaru par vides tēmu!

Šī projekta ietvaros tika radīts apmācību modulis un to papildinoša rokasgrāmata, kā arī tiešsaistes Moodle kurss. Lai testētu to ietekmi, tika apmācīti virkne treneru, kas klātienes apmācībās zaļi domājošas aktivitātes mācīja organizēt jauniešiem. Savukārt, jauniešu uzdevums – pēc piedāvātā plāna sagatavot ideju pasākumam vai aktivitātei un saviem spēkiem to realizēt. Šajā apmācību posmā divās dažādās norises vietās piedalījās kopskaitā 11 dalībnieki, bet projekta rezultātā plānots šīs zināšanas nodot pavisam 40 jauniem Latvijas iedzīvotājiem.

Šis materiāls ir daļa no projekta “Green Minded”, kuru finansē Nordplus programma “Nordplus Adult”, projekta identifikācijas nr. NPAD-2021/10159. Tikai raksta autors ir atbildīgs par tajā iekļauto saturu, un Dānijas augstākās izglītības un zinātnes aģentūra – programmas Nordplus Adult administratore, nenes atbildību par šeit atspoguļoto informāciju.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.