SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

APMĀCĪBAS | Notikušas treneru apmācības par GreenMinded moduļu izmantošanu

Projektā “Greenminded” notikušas tiešsaistes apmācības treneriem par zaļi domājošu aktivitāšu organizēšanu. No Latvijas tajās piedalījās desmit entuziastiski dalībnieki, kas apgūtās zināšanas  tālāk nodos 18-24 gadus jauniem pieaugušajiem ar mērķi realizēt šādas aktivitātes pašu spēkiem. 

PAR PROJEKTU

Tā galvenās aktivitātes ir mērķētas uz gados jaunu cilvēku aktīvu iesaistīšanu tēmās par vides problēmām un pilsonisku līdzdalību sabiedrībā. Partneru kopdarbā jau radīts daudzpusīgs apmācību materiālu kopums, kas sastāv no apmācību programmas, tam nepieciešamajiem materiāliem un tiešsaistes mācīšanās kursa Moodle platformā. Šie materiāli būs īpaši noderīgi jaunatnes un neformālās izglītības darbiniekiem, kas vēlas veicināt vides ilgstpēju atbalstošu paradumu uzsākšanu jauniešu vidū.

Šis materiāls ir daļa no projekta “Green Minded”, kuru finansē Nordplus programma “Nordplus Adult”, projekta identifikācijas nr. NPAD-2021/10159. Tikai raksta autors ir atbildīgs par tajā iekļauto saturu, un Dānijas augstākās izglītības un zinātnes aģentūra – programmas Nordplus Adult administratore, nenes atbildību par šeit atspoguļoto informāciju.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.