SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

PĒTĪJUMS | Izpratne par ES Pamattiesību hartu Latvijā, Lietuvā un Itālijā

Projekta “NICE” ietvaros esam sagatavojuši pētījuma apkopojumu un video interviju dokumentālfilmu (angļu valodā) par trīs valstu iedzīvotāju uzskatiem saistībā ar ES Pamattiesību hartas sniegtajām tiesībām un brīvībām. 

Programmas Eiropa pilsoņiem finansētā projekta “NICE: Nobody Ignores the Charter of Europe” mērķis ir analizēt Eiropas atmiņu un vēsturi, īpašu uzmanību pievēršot tēmai par cilvēka pamattiesībām Eiropas Savienībā. Tā laikā tika veikts pētījums, kura ietvaros tika veiktas padziļinātās intervijas ar mērķi izprast kā respondenti vērtē savas kā ES pilsoņa cilvēktiesības un noteikt, kuras tiesības un brīvības viņiem ir svarīgākās.

Programmas Eiropa pilsoņiem projekta “NICE: Nobody Ignores the Charter of Europe” mērķis ir analizēt Eiropas atmiņu un vēsturi, īpašu uzmanību pievēršot tēmai par cilvēka pamattiesībām Eiropas Savienībā. Projektu īsteno 3 organizācijas 3 Eiropas valstīs – Unique Projects Lietuvā, Social Innovation Centre Latvijā un Consiglio Italiano del Movimento Europeo Itālijā.

Vairāk par projektu lasi ŠEIT.

Foto: Markus Krisetya no Unsplash

Šī publikācija ir sagatavota projekta NICE: Nobody Ignores the Charter of Europe! Nr.617458-CITIZ-1-2020-1-LT-CITIZ-REMEM ietvaros, kurš tapis ar programmas “Eiropa pilsoņiem” atbalstu. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.