SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

DARBNĪCA | Cilvēktiesību darbnīca jauniešiem “My rights. My power.”

17.maijā kultūras telpā “TuJauZiniKur” norisinājās darbnīca “My power. My rights.”, kuras laikā jaunieši varēja uzzināt par Eiropa pilsoņiem prpjektu NICE kā arī  apgūt kā iestāties par savām un citu cilvēktiesībām un pilsoniskajām brīvībām. Pasākuma moto bija “Tavas tiesības ir tavs spēks – neiznieko to!”

Dalībnieki komandās, analizējot Latvijas aktualitātes, iemācījās pielietot Eiropas Pamattiesību hartu, lai izvērtētu situācijas kurās cilvēktiesības un pilsoniskās brīvības tiek gan pārkāptas un ierobežotas, gan respektētas. Saskaņā ar itāļu un lietuviešu tiesnešu verdiktu veiksmīgākā komanda ieguva galveno balvu – biļetes uz Latvijas Jaunatnes Padomes organizēto festivālu KOPUMS, kurš norisināsies 12. augustā Jūrmalā! Savukārt pārējās komandas varēja gūt mierinājumu mākslā, jo katrs dalībnieks saņēma kinobiļeti. 

Sociālās inovācijas centrs saka lielu paldies mūsu lietuviešu kolēģiem no Unique Projects un itāļu kolēģiem no Consiglio Italiano Del Movimento Europeo par dalību, kā arī paldies bŗinišķīgajiem jauniešiem no Olaines un Rīgas skolām par aktīvo un aizrautīgo iesaisti!  

Šī publikācija ir sagatavota projekta NICE: Nobody Ignores the Charter of Europe! Nr.617458-CITIZ-1-2020-1-LT-CITIZ-REMEM ietvaros, kurš tapis ar programmas “Eiropa pilsoņiem” atbalstu. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.