SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

PARTNERU TIKŠANĀS | Klātienes tikšanās projekta AR4STEM ietvaros!

Partneru klātienes tikšanās projekta “AR4STEM” ietvaros norisinājās 9.jūnijā skaistajā Ļubļanā. Partneri, kas piedalījās sanāksmē klātienē izbaudīja iespēju satikt projekta kolēģus klātienē. 

Diena bija pilna ar diskusijām un rūpīgu plānošanas procesu un to rezultātā tika nosprausts mērķis pabeigt paaugstinātās realitātes materiālus, stundu plānus, rokasgrāmatu skolotājiem kā arī motivācijas programmu meitenēm līdz gada beigām!

Kopā ar pieredzējušiem partneriem no Lietuvas, Slovēnijas, Latvijas un Kipras mēs ticam digitālo tehnoloģiju potenciālam mācību pieredzes pārvēršanā un intereses uzlabošanā ikvienā no mācību jomām, it īpaši tādām, kuras jaunieši uzskata par sarežģītām vai neinteresantām (monotonām) mācību vielas apgūšanā. 

Projekta vizītkarte

Darbības laiks: 2021 – 2023

Finansējums no: Erasmus+

Mērķis: veicināt papildinātās realitātes rīku izmantošanu skolotāju vidū, kas ļautu paātrināt tradicionāla ZTIM mācīšanās procesa transformāciju interaktīvā mācību pieredzē un vienlaikus veicināt dzimumu vienlīdzību ZTIM jomās.

 

Attēls: Patrick Schneider

Erasmus+

Šis raksts ir tapis AR4STEM projekta No. 2020-1-LV01-KA226-SCH-094530 ietvaros, kas tiek finansēts no Erasmus+ programmas līdzekļiem. Par šī raksta saturu atbild projekta koordinators un tas ne vienmēr atspoguļo Eiropas Komisijas vai Nacionālās aģentūras uzskatus.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.