SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

SENBS

PARTNERU TIKŠANĀS | Pēdējā tikšanās ar projekta SENBS partneriem

Divus gadus ilgušā projekta pēdējā tikšanās norisinājās Viļņā 24. un 25.augustā. Par spīti karstuma vilnim, projekta partneriem klātienē bija iespēja vēl pēdējo reizi tā ietvaros produktīvi kopā strādāt pie nākotnes plānu kalšanas un paveikto sasniegumu izvērtēšanas. Neskatoties uz to, ka konkrēti sadarbības modeļi un projekti ir vēl tikai plānošanas fāzē, patiesi priecājamies par kvalitatīvo sadarbību līdz šim un aktivitāšu radīto pozitīvo ietekmi. 

SENBS projekts sniedz tik nozīmīgo iespēju informēt, izglītot un iespējot sociālos uzņēmējus, kā arī vietējos, valsts un reģionāla līmeņa nozares interesentus (stakeholders) Baltijas jūras reģionā. Vēl jo vairāk, tā ir daļa no ilgtermiņa iniciatīvas, kuras pamatmērķis ir mājaslapas www.socialenterprisebsr.net kā bagātīga resursa kapacitātes celšana. SIC ir daļa no šīs platformas jau kopš tās pirmssākumiem 2014.gadā, tāpēc ar patiesu lepnumu un prieku atspoguļojam to kā vienu no labās prakses piemēriem – kopš tās izveides mājaslapa tiek aktīvi papildināta ar jaunāko nozarei aktuālo informāciju. Un nākamajos mēnešos SENBS projekta ietvaros kopīgais uzdevums projekta partneriem ir apspriest šīs platformas nākotni – potenciālos attīstības un uzlabojumu scenārijus, kā arī stratēģijas sadarbību turpināšanai.

Šajā projektā iesaistītās organizācijas:

Involved NGO (Igaunija)

Stowarzyszenie “Baltycki instytut Spraw Europejskich I Regionalnych” – BISER (Polija)

Sociale Entreprenorer i Denmark (Dānija)

Socialiniu Investiciju Fondas (Lietuva)

Socialas Inovacijas centrs (Latvija)

 

Lasi vairāk par SENBS projektu ŠEIT.

erasmus+

Šī publikācija ir sagatavota projekta SENBS Nr. 2020- 1-EE01-KA204-077999 ietvaros. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.