SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

PROJEKTA REZULTĀTI | Radītas unikālas tiešsaistes izlaušanās istabas un rokasgrāmata to izmantošanai mācību procesā

Tā pilnais nosaukums ir “Izaicinājumos balstīti tiešsaistes rīki digitālo un uzņēmējprasmju attīstīšanai jaunajos radošajos uzņēmējos”. Starptautiskā komandā divu gadu laikā tika diskutēts par veiksmīgākajiem veidiem un formām šādu mācību rīku izstrādei priekš radošo industriju stiprināšanas un nozares topošo uzņēmēju kompetenču celšanas pandēmijas seku ēnā. Kā rezultāts ir tapušas 24 tiešsaistes izlaušanās istabas, kā arī rokasgrāmata par to izveidi un iekļaušanu mācību procesā.

Projekta partneri uzskata, ka radošo industriju un kultūras jomās strādājošajiem jauniešiem nepieciešamas tādas zināšanas, prasmes un iemaņas, kas ļautu pilvērtīgi izvērtēt sniegtās iespējas, domāt ētiski un ilgtspējīgi, kā arī prast mobilizēt resursus un darboties ar finansēm. Pandēmijas ietekmes rezultātā izgaismojusies arī nepieciešamība spēt tikt galā ar nenoteiktību un riskiem, prast strādāt partnerībā ar citiem digitālā vidē, patstāvīgi izstrādāt digitālo saturu un . Šīs visas prasmes tiek veicinātas ar spēļošanas elementiem – tiešsaistes izlaušanās istabās, kas radītas projektā CO-ART.

Tiešsaistes izlaušanās istabu koncepts ir gaužām līdzīgs jau ierastajai izklaides formai – dalībnieki izpilda dažādus uzdevumus un izaicinājumus, lai tiktu pie norādēm par nākamo uzdevumu izpildi līdz atrisina visus izaicinājuma līmeņus un “izlaužas” no digitālās telpas. Ar konceptu vairāk iespējams iepazīties sagatavotajā rokasgrāmatā.

Savukārt, pašas izlaušanās istabas sešās valodās (t.sk. latviešu) iespējams izmēģināt projekta mājaslapā www.co-art-hub.eu. Pēc izlaušanās istabu iemēģināšanas aicinām aizpildīt anketu (angļu valodā) – tajā gūtās atziņas palīdzēs uzlabot un noslīpēt sagatavotos risinājumus.

Seko līdzi projekta gaitai CO-ART projekta mājaslapā un mūsu Facebook lapā un uzzini vairāk!

Erasmus+

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.  Šis raksts atspoguļo tikai un vienīgi autoru uzskatus, un Eiropas Komisijas nav atbildīga par tajā iekļautās informācija izmantošanu.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.