SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

SENBS

Projekta SENBS partneru tikšanās Gdaņskā

Projekts SENBS ir veiksmīgi ticis pāri tā viduspunktam! Mūsu projektu vadītāja Ieva un Beata tikās ar pārējiem projekta partneriem  Gdaņskā šī gada 24. un 25.janvārī, lai runātu par iepriekš paveikto un tuvākajiem nākotnes plāniem. Lai arī pandēmija ieviesa pāris loģistiskas dabas izmaiņas, šī tikšanās bija ļoti produktīva un sniedza iespaidu par līdz projekta beigām atlikušo laiku. Un partneri īpaši priecājās uzzināt, ka starplaika atskaite tika pieņemta bez komentāriem vai nepieciešamiem papildinājumiem!

SENBS projekts sniedz tik nozīmīgo iespēju informēt, izglītot un iespējot sociālos uzņēmējus, kā arī vietējos, valsts un reģionāla līmeņa nozares interesentus (stakeholders) Baltijas jūras reģionā. Vēl jo vairāk, tā ir daļa no ilgtermiņa iniciatīvas, kuras pamatmērķis ir mājaslapas www.socialenterprisebsr.net kā bagātīga resursa kapacitātes celšana. SIC ir daļa no šīs platformas jau kopš tās pirmssākumiem 2014.gadā, tāpēc ar patiesu lepnumu un prieku atspoguļojam to kā vienu no labās prakses piemēriem – kopš tās izveides mājaslapa tiek aktīvi papildināta ar jaunāko nozarei aktuālo informāciju. Un nākamajos mēnešos SENBS projekta ietvaros kopīgais uzdevums projekta partneriem ir apspriest šīs platformas nākotni – potenciālos attīstības un uzlabojumu scenārijus, kā arī stratēģijas sadarbību turpināšanai.

 

Šajā projektā iesaistītās organizācijas:

Involved NGO (Igaunija)

Stowarzyszenie “Baltycki instytut Spraw Europejskich I Regionalnych” – BISER (Polija)

Sociale Entreprenorer i Denmark (Dānija)

Socialiniu Investiciju Fondas (Lietuva)

Socialas Inovacijas centrs (Latvija)

 

Lasi vairāk par SENBS projektu ŠEIT.

erasmus+

Šī publikācija ir sagatavota projekta SENBS Nr. 2020- 1-EE01-KA204-077999 ietvaros. Tajā atspoguļotie viedokļi ir autora atbildība un neatspoguļo Eiropas Komisijas oficiālo nostāju.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.