SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

Sociālās inovācijas centra pārmaiņu stratēģijas izveide un komunikācijas kapacitātes celšana

JAUNS PROJEKTS | Uzsākam jaunu projektu SIF “NVO fonda” ietvaros!

Līdz ar šī gada sākumu uzsākam darbu pie projekta “Sociālās inovācijas centra pārmaiņu stratēģijas izveide un komunikācijas kapacitātes celšana”, kuru atbalsta SIF “NVO fonds”. Projekta ietvaros plānots pētīt sabiedrības izpratni par sociālo inovāciju Latvijā, kā arī efektīvākos veidus viņu informēšanai par šo tēmu. Balstoties uz gūtajiem rezultātiem, Sociālās inovācijas centrs uzlabos arī savu darbību, komunikāciju un sabiedriski pieejamo tēlu no dažādiem aspektiem. Projekts norisināsies līdz 2022.gada 31.oktobrim.

Plašākā mērogā ir novērojama tendence, ka sabiedrībā (t.sk. nevalstisko organizāciju starpā) nav izpratnes par to, kas ir sociālā inovācija un cik plašs ir tās potenciāls kā rīkam sabiedrības aktivizēšanai un problēmu risināšanai arī privātajā un valsts sektorā. Tēmas nozīmību izceļ arī Eiropas Savienība, kas no 2021.gada to pasludinājusi par vienu no prioritātēm. Papildus tam, ņemot vērā nevalstisko organizāciju darba specifiku un projektos balstīto finansējumu, SIC iekšējie resursi nevar tikt pilnvērtīgi realizēti, jo trūkst esošajai situācijai atbilstošas mūsdienīgas pārmaiņu vadības stratēģijas, kā arī mūsdienīgas komunikācijas plānošana ar plašāku sabiedrību, t.sk. par sociālās inovācijas tēmām. Lūkojoties uz iespēju SIC attīstīt kā sociālās inovācijas virzītāja (driver) kapacitāti un, vērtējot nākotnes potenciālu kļūt par kontaktcentru sabiedrības informēšanai, šajā projektā vēlamies gan paaugstināt biedrības kapacitāti, gan rosināt no tā izrietošo ietekmi plašākā mērogā, attīstot sociālās inovācijas izpratni Latvijā.

SIC kā organizācijai šāda kapacitātes celšana ļaus nostiprināt savu kā viedokļa līdera lomu un publisko tēlu sociālās inovācijas jomā un virzīties uz stratēģiski nozīmīgāku mērķu izpildi (potenciāli, kļūšana par kontaktcentru sociālās inovācijas jautājumos). Ar projekta palīdzību tiks sniegts grūdiens organizācijas izaugsmei un nostiprināšanai NVO sektorā un plašāk.

SIF-LOGO-LV

Šis ieraksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem projekta “Sociālās inovācijas centra pārmaiņu stratēģijas izveide un komunikācijas kapacitātes celšana”, līguma nr. 2022.LV/NVOF/MAC/049/36, ietvaros. Par tā saturu atbild biedrība “Sociālās inovācijas centrs”.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.