SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

PARTNERU TIKŠANĀS | Tikšanās Saragosā CO-ART projekta ietvaros

No 19. līdz 20. oktobrim CO-ART projekta partneri ANTIC, Idea 4 LifeInnovation HIVE, Instituto IKIGAISYNTHESIS un Sociālās inovācijas centrs tikās Saragosā, Spānijā, lai izsekotu projekta gaitai un izvirzītu jaunus īstenošanas mērķus.

Pirmajā dienā partneru tikšanās laikā tik pārskatīts padarītais un plānoti nākamie soļi. Drīzumā tiks atklāta mūsu izglītības platforma ar 24 tiešsaistes izbēgšanas istabām, kas būs pieejamas 5 dažādās valodās! Arī CO-ART rokasgrāmata par to kā izmantot izbēgšanas istabas kā inovatīvu rīku neformālajā izglītībā tiks drīzumā pabeigta un publicēta angliski un tad partneri varēs ķerties pie tās tulkošanas visās konsorcijas valodās. Ar skaidru priekšstatu par nākamajiem soļiem, partneri atstāj šo tikšanos motivētāki nekā jebkad agrāk palīdzētu māksliniekiem intresantā un saistošā veidā attīstīt savas uzņēmējdarbības un digitālās prasmes!

Savukārt, 20. oktobrī Saragosas Joaquín Roncal centra – CAI fonda izstāžu zālē notika pasākums, kurā piedalījās Aragonas kultūras un radošā sektora uzņēmēji, kā arī Saragosas pilsētas domes ekonomikas, inovāciju un nodarbinātības ministre, Karmena Herrarte. Pasākuma laikā runāja arī Marta no Sociālās inovācijas centra stāstot plašāk par projekta ietekmi uzņēmējdarbības sektorā vietējā, valsts un Eiropas līmenī kā arī to ko tas nozīmē priekš mums kā organizācijas strādāt ar digitālajām inovācijām izglītības jomā!

PAR PROJEKTU

CO-ART projekta pilnais nosaukums tulkojumā no angļu valodas ir “Izaicinājumos balstīti tiešsaistes rīki digitālo un uzņēmējprasmju attīstīšanai jaunajos radošajos uzņēmējos”. Tā galvenā ideja slēpjas jauno radošo industriju pārstāvju (16-25 gadi) prasmju attīstīšanā ar spēliskošanas metožu palīdzību. Projekta partneri uzskata, ka radošo industriju un kultūras jomās strādājošajiem jauniešiem nepieciešamas tādas zināšanas, prasmes un iemaņas, kas ļaus pilvērtīgi izvērtēt sniegtās iespējas, domāt ētiski un ilgtspējīgi, prast mobilizēt resursus un darboties ar finansēm, spēt tikt galā ar nenoteiktību un riskiem, prast strādāt partnerībā ar citiem, spēt sadarboties digitālā vidē un ievērot tiešsaistes etiķeti, patstāvīgi izstrādāt digitālo saturu un ievērot tās autortiesības un licences, datu drošības un labklājības principus.

CO-ART

Seko līdzi projekta gaitai CO-ART projekta mājaslapā un mūsu Facebook lapā un uzzini vairāk!

Erasmus+

Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu.  Šis raksts atspoguļo tikai un vienīgi autoru uzskatus, un Eiropas Komisijas nav atbildīga par tajā iekļautās informācija izmantošanu.

Leave a Comment.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.