SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

GreenMinded

PARTNERU TIKŠANĀS | Pirmā tikšanās klātienē GreenMinded projekta ietvaros!

Pirmā partneru klātienes tikšanās projekta “GreenMinded” ietvaros norisinājās 6.-7.augustā Viļņā. Garu diskusiju, rūpīgu apsvērumu un ilgas plānošanas rezultātā tika paredzēta pēc iespējas lielāka nākotnes aktivitāšu ietekme uz jauniešu izglītotājiem, kuri tiks iesaistīti projektā talākos posmos. Partneri, kas piedalījās sanāksmē, patiesi priecājās beidzot satikties klātienē un mērķē uz mācību programmas un rokasgrāmatas pabeigšanu līdz gada beigām.

Šis Nordplus pieaugušo programmas (Nordplus Adult) sadarbības projekts “Green Minded” mērķē uz:

  • gados jaunu pieaugušo apziņas veicināšanu par vides problēmām;
  • viņu domāšanas un uzvedības mainīšanu virknē dažādu vietu: mājās, darbā un brīvajā laikā;
  • uzlabot ar vidi saistītu sociālo uzņēmējdarbību un aktīvu pilsonisku līdzdalību (ieskaitot iespējas ES Green Deal programmā, ES Klimata paktā u.c.).

 

Kopā ar pieredzējušiem partneriem “Ziniu kodas” (vadošais partneris) no Lietuvas un INVOLVED NGO no Igaunijas mēs plānojam radīt virkni noderīgu materiālu jauniešu aktivitāšu vadītājiem. Projekta laikā taps apmācību programma un to atbalstoši materiāli – rokasgrāmata un tiešsaistes apmācību kurss Moodle platformā. Nākamajos divos gados ar šiem rezultātiem mēs ceram sasniegt vairākus simtus jauniešu visās Baltijas valstīs.

Lasi vairāk par projektu ŠEIT.

Nordplus

Šis materiāls ir daļa no projekta “Green Minded”, kuru finansē Nordplus programma “Nordplus Adult”, projekta identifikācijas nr. NPAD-2021/10159. Tikai raksta autors ir atbildīgs par tajā iekļauto saturu, un Dānijas augstākās izglītības un zinātnes aģentūra – programmas Nordplus Adult administratore, nenes atbildību par šeit atspoguļoto informāciju.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.