SIC LATVIA

Nospiediet "Enter", lai iegūtu rezultātus

Kas-ir-sociala-inovacija.

JAUNI MATERIĀLI | Pieci jautājumi par sociālo inovāciju

Jau kādu laiku atpakaļ Sociālās inovācijas centrs sāka darbu pie noderīgas informācijas bāzes radīšanas sabiedrības informēšanai par sociālo inovāciju Latvijā. Tā rezultātā ir radītas piecas infografikas, kas iedzīvotājus iepazīstina ar sociālās inovācijas konceptu. Ir svarīgi uzsvērt, ka šādas infografikas ir pirmais pieejamais plašas pieejas materiāls par sociālo inovāciju latviešu valodā un kalpos kā pamats diskusijas uzsākšanai par pieejām sabiedrības izaicinājumu risinājumiem nākotnē.

PAR INFOGRAFIKĀM

Tā ir piecu infografiku kolekcija latviešu valodā, kas tiek piedāvāta kampaņas “Pieci jautājumi par sociālo inovāciju” ietvaros. Lēmumi par informācijas izvēli tām tika pieņemti pēc pētījuma “Latvijas sabiedrības izpratne par sociālajām inovācijām” veikšanas, kā arī pieredzes apmaiņas vizītēm pie nozīmīgām sociālās ietekmes organizācijām ZiemeļitālijāVācijā un Barselonā. Apkopojot šo aktivitāšu laikā gūtās zināšanas un iespaidus, radītie materiāli bez maksas brīvi pieejami ikvienam interesentam. Aicinām tos aplūkot labākā izšķirtspējā, klikšķinot uz attēla, kā arī droši dalīties ar citiem potenciālajiem interesentiem!

KAS IR SOCIĀLĀ INOVĀCIJA?

ATVĒRT PILNĀ IZMĒRĀ

KĀ ATPAZĪT SOCIĀLO INOVĀCIJU?

ATVĒRT PILNĀ IZMĒRĀ

KURAS ORGANIZĀCIJAS VIRZA SOCIĀLO INOVĀCIJU LATVIJĀ UN PASAULĒ?

ATVĒRT PILNĀ IZMĒRĀ

KĀ VEICINĀT SOCIĀLO INOVĀCIJU LATVIJĀ?

ATVĒRT PILNĀ IZMĒRĀ

KĀ STĀSTĪT PAR SOCIĀLO INOVĀCIJU?

ATVĒRT PILNĀ IZMĒRĀ

PAR ŠO PROJEKTU

Līdz ar šī gada sākumu uzsākam darbu pie projekta “Sociālās inovācijas centra pārmaiņu stratēģijas izveide un komunikācijas kapacitātes celšana”, kuru atbalsta SIF “NVO fonds”. Projekta ietvaros plānots pētīt sabiedrības izpratni par sociālo inovāciju Latvijā, kā arī efektīvākos veidus viņu informēšanai par šo tēmu. Balstoties uz gūtajiem rezultātiem, Sociālās inovācijas centrs uzlabos arī savu darbību, komunikāciju un sabiedriski pieejamo tēlu no dažādiem aspektiem. Projekts norisinājās līdz 2022.gada 31.oktobrim.

SIC kā organizācijai šāda kapacitātes celšana ļaus nostiprināt savu kā viedokļa līdera lomu un publisko tēlu sociālās inovācijas jomā un virzīties uz stratēģiski nozīmīgāku mērķu izpildi (potenciāli, kļūšana par vienu no sociālās inovācijas kompetenču centra dibinātājiem). Ar projekta palīdzību tiks sniegts grūdiens organizācijas izaugsmei un nostiprināšanai NVO sektorā un plašāk. Savukārt, iepriekš aprakstītajās vizītēs bija iespēja novērot Eiropas labākos piemērus sociālo inovāciju organizāciju darbā.

Vairāk par šo projektu lasi ŠEIT.

SIF-LOGO-LV

Šis ieraksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem projekta “Sociālās inovācijas centra pārmaiņu stratēģijas izveide un komunikācijas kapacitātes celšana”, līguma nr. 2022.LV/NVOF/MAC/049/36, ietvaros. Par tā saturu atbild biedrība “Sociālās inovācijas centrs”.

Kategorijas
This site is registered on wpml.org as a development site.